Oddworld: New 'n' Tasty

Aksiyon Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 30.99 TL
  • Boyut 3.15 GB
  • Version 1.0.5
  • Dil Türkçe
  • Firma Oddworld Inhabitants Inc
Oddworld: New 'n' Tasty IOS mobil cihazınızda oynayabileceğiniz aksiyon ve macera oyunudur.

Oddworld: New 'n' Tasty mobil oyununda kaderin cilvesiyle seçilmiş bir mudokon olan Abe RuptureFarms için birinci sınıf bir döşeme cilacısıyken maceralı bir yaşama fırlatıldı.

Bir gece geç saatlerde patronu Glukkon Molluck'un Abe ve arkadaşı olan Mudokonları Molluck'un yıkılmakta olan et ambalajlama imparatorluğunu kurtarmak için son bir çare olarak lezzetli ikramlara dönüştürme planlarına kulak misafiri oldu. Bu iş onlara hiç yaramadı. Macera ve aksiyon tam da o an başladı. 

Abe binlerce Mudokonun kaderini değiştirip onları kurtarabilecek mi? RuptureFarms'ın karanlık deliklerinden ve ıssız, itici ve dehşet verici o ortamdan kaçabilecek mi? Oldukça farklı oyun karakterleri ile sizleri eğlendirmeyi başaran Oddworld: New 'n' Tasty mobil oyununu IOS mobil cihazınıza belli bir ücret karşılığında indirerek sizde bu maceranın bir parçası olabilirsiniz. 

Oyun içerisinde sizlere verilen belli başlı görevler olacaktır. Bu görevleri tamamlamak için strateik planlamalar yapın ve karşınıza çıkan her zorluktan kaçının. Kendinize korunaklı alanlar oluşturun. Engelleri aşmak için önceden planlar yaparak ilerleme kat edin. 

Daha Fazla Göster
Oddworld: New 'n' Tasty indir