Oddworld: New 'n' Tasty

Aksiyon Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 30.99 TL
  • Boyut 3.15 GB
  • Version 1.0.4
  • Dil Türkçe
  • Firma Oddworld Inhabitants Inc
Android mobil cihazınızda oynayabileceğiniz bir mobil oyun arıyorsanız Oddworld: New 'n' Tasty oyununa sahip olabilirsiniz.

Fantastik film tadında bir mobil oyun oynamak isterseniz Oddworld: New 'n' Tasty mobil oyununu Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödeyerek indirmeniz gerekiyor. Mobil cihazınız sizleri fantastik bir sinema filmi içerisine sokuyor. 

Birbirinden farklı tuhaf yaratıklar ile donatılmış Oddworld: New 'n' Tasty mobil oyununda zorlu seviyelerin üstesinden gelerek seviye atlamaya çalışacaksınız. Mobil cihazınızın dokunmatik kontrolleri sayesinde karşınıza çıkan engelleri daha kolay geçeceksiniz. Fakat her an tetikte olmanız gerekiyor. 

Mobil cihazınız sizlere heyecanlı bir oyun deneyimi yaşatırken odaklanma ve dikkat kabiliyetinizi de arttırıyor. Muhteşem grafikleri ile kendinizi adeta sinema filminin içerisinde gibi hissedeceksiniz. Çünkü oyunumuzun sahneleri adeta sinemada oynayan fantastik bir film gibidir. Bu da oyunumuzun başarılı olduğunun kanıtıdır. 

Oddworld: New 'n' Tasty mobil oyunu sizlere mobil cihazınızda heyecanlı bir oyun deneyimi yaşatacaktır. Sizde sıkılmadan oynayabileceğiniz bir mobil oyun arıyorsanız Oddworld: New 'n' Tasty oyununa sahip olun. Ücretli olarak sunuluyor fakat oynarken göreceksiniz ki ödediğiniz ücreti hak eden başarılı bir mobil oyundur. 

Daha Fazla Göster
Oddworld: New 'n' Tasty indir